Кращі компліменти хлопцю українською мовою

Кращі компліменти хлопцю українською мовою

Обирайте з кращих компліментів хлопцю українською мовою і робіть день яскравіше, світліше і добріше, даруйте свято і надію на виконання бажаного.

Краще тебе я нікого не зустрічала раніше і заявляю про це відкрито!

Ти неперевершений!

Улюблений, в тобі одному дружно уживаються чотири прекрасні стихії, якими ти талановито керуєш. Ти мій свіже повітря, яким я дихаю на повні груди і палкий вогонь, що зігріває тіло і душу, ти моя надійна грунт під ногами і мій безмежний океан добра!

Коли я читаю твої повідомлення, мені хочеться скоріше тебе почути … щоб слова з паперу, з екрану монітора і телефону зігрілися теплом твого голосу. Коли я чую твій голос, я мрію скоріше тебе побачити … адже погляди щире слів. Коли я дивлюся на твою фотографію, я хочу доторкнутися до тебе … щоб відчути тепло твоїх рук. Давай швидше зустрінемося!

На всьому білому світі ти самий розуміє чоловік.

Тебе неможливо забути. Постійно хочеться бачити тебе.

Ти прикрасив моє життя найяскравішими фарбами і навіть не знаю тепер, як жити в колишньої сірості!

Так, це та сама любов з першого погляду … взаємна, велика, що зводить з розуму, справжня, глибока, як морське дно … вона з’явилася в моєму житті як веселка після довгого проливного дощу … Яскрава, красива, що приносить здивування і безмірну радість.

На тебе, коханий, повинні все рівнятися! Чим би мені такимз тобою зайнятися?)

Ти мій ідальго з давньої епохи, через якого дами непритомніли, але я поки тримаюся)

Мені здається, навряд чи існує ще десь хлопець, так добре розуміє мене з півслова.

Я відразу відчула, що щось абсолютно нове прийшло в моє життя … Це нове захопило мене цілком і повністю … Це почуття так відрізнялося від усього, що я відчувала раніше … Любов ненавмисно прийшла і надовго оселилася з моєму серці.

Найкраще, що ти можеш зробити, це прямо зараз відвести мене в спальню …

Чекати тебе з роботи – ціле випробування! Я так відчайдушно нудьгувала!

Світ став найяскравішим, найпрекраснішим, тому, що поруч ти, мій найголовніша людина на землі, мій улюблений. Ти випромінюєш добро і ласку, тільки з тобою я відчуваю себе захищеною. Я люблю і обожнюю тебе. Ти – промінчик щастя і тепла, ти – найкращий хлопець на землі. Мені так добре і затишно з тобою. Будь завжди таким сильним, добрим, уважним, бажаним і улюбленим. Нехай твоя заповітна мрія обов’язково збудеться, нехай найяскравіша зірка освітлює твій життєвий шлях. Всіх благ тобі, мій хороший.

Back to Top