Оригінальні компліменти чоловіку українською мовою

Оригінальні компліменти чоловіку українською мовою

Обирайте з щирих компліментів чоловіку у прозі і робіть день яскравіше, світліше і добріше, даруйте свято і надію на виконання бажаного.

Ти коли посміхаєшся, я бачу, як грайливо згинається твоя смужка губ. Вона мене інтригує і дарує натяк на грайливі поцілунки.

З тобою завжди цікаво.

У тебе нескінченно багато чоловічої чарівності! Якби ми були на полі бою, противники здалися б після перших переговорів.

Я щаслива, знаючи, що ти поруч зі мною. І кожну хвилину я думаю про тебе, адже ти краще, що є у мене.

Забарвлення цієї сорочки тобі особливо підходить. Вона так добре поєднується з твоїми карими очима (колір очей може бути різним).

Ти здійснив мою найзаповітнішу мрію! Ти вмієш дивувати і радувати. Спасибі тобі!

Я пишаюся, що вийшла заміж за справжнього чоловіка, завжди чітко знає, чого він хоче від життя. Це породжує в мені почуття спокою, довіри до тебе.

Коли дивлюся в твої очі, то бачу в них чудових фарб переливи!

З тобою мені так тепло, спокійно і затишно.

Милий! Незбагненним чином в тобі поєднуються сильний характер і ніжна дбайливість, гострий розум і дивовижна веселість, здатність досягати задуманого і залишатися доброю людиною з чистою душею! Обожнюю тебе, чудовий обранець мого серця!

Перевершити тебе – дуже складно. Мені здається, ти ідеальний у всьому. Ти заслуговуєш тільки найкращого.

Жодна людина, що живе на цій планеті, ніколи не розумів мене так, як це вдається тобі.

Я люблю ті моменти, коли ти повертаєшся, але терпіти не можу проводжати тебе.

Ти знаєш, я ціную в тобі не скільки красу, скільки глибокий внутрішній світ! А цим, повір мені, багатий не кожен чоловік!

З тобою я відчуваю себе найщасливішою.

Мені ще не доводилося бачити хлопця, який би з таким завзяттям робив (підстав потрібне). Тому навіть немає сумніву, що тобі буде супроводжувати успіх.

Мені здавалося на вулиці жарко. Насправді мене кидає в жар, побачивши тебе.

Будинки без тебе так порожньо, ніби-то разом винесли всі меблі і не залишили навіть стін.

Я називаю тебе самим милим, єдиним, найніжнішим і добрим. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ми з тобою дві половинки, і наше щастя безтурботно. Я люблю тебе, і хочу завжди бути тільки з тобою. Та ти просто подарунок долі для мене, і я за це дуже вдячна їй. Ти моя надія, моя радість і мрія. Ти подарував мені крила щастя, на яких я злітаю вище хмар. Твої очі, усмішка, і твій сміх просто зачаровують мене. Ти гідний захоплення і найніжніших компліментів.

Back to Top