Зворушливі побажання в дорогу у прозі, українською мовою

Зворушливі побажання в дорогу у прозі, українською мовою

Обирайте з зворушливих побажань в дорогу українською мовою і робіть день яскравіше, світліше і добріше, даруйте свято і надію на виконання бажаного.

Нехай в дорозі тебе ніщо не злякає.

Нехай Бог береже тебе від бід!

Бажаю щасливої ​​дороги! Нехай благополучної буде твоя дорога, нехай успішним буде цей маршрут, нехай душа твоя буде спокійна протягом всієї поїздки, а серце нехай радіє і насолоджується кожним чудовим миттю цієї подорожі.

Бажаю отримати нові цікаві враження.

Нехай дорожній патруль буде – добрим!

Милий, ось-ось літак з тобою на борту підніметься вгору, до хмар. Я вже сумую без тебе і хочу, щоб ти скоріше повернувся назад. Ще мені хочеться тобі побажати, щоб літак летів спокійно і легко. Нехай твоє серце не торкнеться жодної крапельки тривоги! Щасливої ​​дороги!

Безаварійного тобі шляхи.

Щоб тобі не випаде шанс поламати в дорозі життя (собі, своїм близьким, своїм друзям, попутників).

Доїдеш – набери!

Бажаю щасливої ​​дороги, відмінного настрою в дорозі, супутнього благополуччя, яскравого сонця, доброти оточуючих, щасливих очікувань і передчуття успіху. Нехай дорога буде легкою, нехай ця поїздка залишить тільки теплі спогади і захват в твоєму серці.

Нехай ніхто і ніщо не затьмарить твого шляху.

Бажаю самого доброго, щасливого і щасливої ​​дороги. Нехай голова в дорозі не болить, хай не тривожиться душа через дрібниці, нехай серце радіє подорожі і насолоджується чудесами, що відбуваються навколо.

В цей час відправлення в дорогу бажаємо Вам від душі легкої дороги без перешкоди, якнайшвидшого благополучного прибуття до місця призначення, приємних вражень від подорожі.

Нехай кожен кілометр буде рівним і легким, простим і зрозумілим.

Поменше тобі крутих поворотів.

Нехай моє смс тобі вказує правильний шлях і відганяє в дорозі все тривоги!

Що зазвичай бажають в політ? Банальні речі. Хоч вони і важливі, потрібно додати нотку гумору. Тому нехай твій літак буде настільки крутий, що тобі не захочеться його покидати. Нехай на його борту чекають неймовірні знайомства.І незважаючи на погоду твій настрій буде позитивним і веселим.

Бажаю гладкою дороги, щоб благополучно досягти мети без пригод!

Нехай твої подорожі призводять тебе тільки в спокійні місця!

Нехай бензин ніколи не закінчується.

Побажання в дорогу своїми словами

Побажання в дорогу українською мовою

Back to Top