Компліменти жінці у прозі, до сліз

Компліменти жінці у прозі, до сліз

Обирайте з найкращих компліментів жінці українською мовою і робіть день яскравіше, світліше і добріше, даруйте свято і надію на виконання бажаного.

Як добре, коли поряд з тобою є кохана людина, заради якого ти живеш. Краще і добріші, ніж моя дівчина, немає нікого в світі. Я просто окрилений від щастя, я весь розчинився в тобі, мій скарб.

Якщо у мене залишиться тільки останній твій поцілунок, я збережу його щоб коли-небудь знову доторкнутися до твоїх губ.

Обожнюю твоє вміння зрозуміти чоловіка і підтримати розмову.

Неймовірно! Твоя краса дарована Богом, ти знала про те, що ти його улюблениця?

Жодна квітка в світі не зрівняється з твоєю красою.

Поблизу є аеропорт або це просто моє серце злітає при вигляді таких очей?

Твої руки ніжніше шовку, ти знала?

Людина-зірка надії, людина сонячної посмішки, людина прекрасних думок, людина досконалої краси, чистої доброти, чуйного серця, ця людина – ти.

Твої риси бездоганні!

Найрідніша і єдиний чоловічок в світі, світло моїх очей.

Ти – пісня!

Кохана, я закохуюся в тебе кожен раз все сильніше і сильніше. Ти наповнюєш моє життя затишком і теплом. Моя любов до тебе, немов космос, без кінця і краю. Ти просто сама чарівність. Твої очі, твоя посмішка, твої солодкі поцілунки змушують серце частіше битися. Ти, немов казкова фея, з ангельським характером. Ти гідна восхищенья, моя бажана і неповторна. Я люблю тебе і хочу завжди бути тільки з тобою, моє сонечко. Тільки одна ти мені потрібна в цьому світі, і я обіцяю зробити тебе найщасливішою.

Я мріяв про тебе все своє життя, ти моя прекрасна муза.

Твої очі – два синіх озера в горах. Такої краси більш ніде немає!

Стук твого серце луною лунає у мене в душі змушуючи написати тобі любовне визнання. Якщо ти мене запитаєш про мої почуття … Я просто тебе поцілую і ніжно на вушко скажу: «ти саме моє найдорожчий скарб, мої почуття до тебе найніжніші, моя любов до тебе безмежна». Мені хочеться завжди бути з тобою. Дивитися в твої очі, тримати тебе ніжно за ручку, цілувати і говорити як сильно я люблю тебе. Моя любов з кожним днем ​​все сильніше і все важче бути без тебе, адже моє життя набуває сенсу тільки тоді, коли ти поруч.

Ти потрібна мені як повітря. Без тебе я не можу прожити жодного дня.

У мене сьогодні туго з компліментами, тому скажу все, як є. Ти сліпуча, і крапка!

Back to Top