Оригінальні компліменти жінці своїми словами, у прозі

Оригінальні компліменти жінці своїми словами, у прозі

Обирайте з зворушливих компліментів жінці своїми словами, до сліз і робіть день яскравіше, світліше і добріше, даруйте свято і надію на виконання бажаного.

Коли ти щаслива, то світиш яскравіше сонця. І заражати всіх оточуючих своєю щирою радістю.

Твої очі – бездонні морські дали, в яких немає дна. Тому всі, хто потрапляють в них, гинуть назавжди, не маючи шансу на порятунок …

Я у тебе багато чому навчився. Витримці, терпінню та наполегливості.

Як дівчатам подобається постійно носити кільця на пальцях, сережки у вухах і підвіски на шиї, так і мені просто необхідно перебувати поруч з тобою.

твоївії як крила метелика, кожен помах і я відлітаю …

Напевно, природа була особливо щедра, коли працювала над твоїм обличчям. Інакше звідки взятися такій неземної краси в нашому тлінному світі?

Ти, як підбадьорливий кави вранці, ти, немов солодке тістечко для настрою, ти – чудовий чоловічок, з яким хочеться мріяти, радіти життю і ділитися яскравими емоціями.

Твої риси списані з найкращих картин художників!

Кохана, ніжна, мила, красива, і найдобріша дівчина на світі. Я б говорив тобі цілий день найтепліші, найдобріші слова і компліменти, і цього б було мало. Ти гідна всього найкращого, ти гідна тільки захоплення. Я люблю тебе найчистішою, найщирішої любов’ю. Ти випромінюєш добро і ніжність, тільки з тобою мені затишно і легко. Я вдячний долі за такий величезний, прекрасний подарунок. Люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Ти просто – ангел у плоті, моя найулюбленіша дівчина.

У мене потемніло в очах від яскравого світла твоєї краси.

Твої очі – два бездонних океану, в яких я готовий потонути прямо в цю хвилину!

Перфекціоністи повинні дивитися на твою красу, щоб отримувати натхнення.

Мені подобається, що ти не «пустушка» (дурна) дівчина, а навпаки знає собі ціну.

Навіть тисячі орхідей не зможуть зрівнятися з твоєю красою, вона унікальна.

Ти схожа на перлину, яка на дні моря і мені не доступна …

Улюблена і єдина, найкраща дівчина на світі. Ти увійшла в моє життя і зробила з неї квітучий рай. Моя любов до тебе така сильна, що може подолати всі перешкоди на шляху, який би величини вони не були. Тільки з тобою поруч я шалено щасливий, тільки ти одна потрібна мені на світі. Поруч з тобою мені світло і тепло. Я люблю тебе, моє сонечко, і постараюся зробити тебе найщасливішою на світі. Ти стала найголовнішою в світі, і я з нетерпінням завжди чекаю зустрічі з тобою, моя бажана.

Back to Top