Гарні компліменти хлопцю у прозі, українською мовою

Гарні компліменти хлопцю у прозі, українською мовою

Обирайте з самих красивих компліментів хлопцю своїми словами, у прозі і робіть день яскравіше, світліше і добріше, даруйте свято і надію на виконання бажаного.

Після зустрічі з тобою я заряджаюсь енергією і позитивом на цілий день.

Наш чорно-білий світ стає кольоровим тільки тоді, коли поруч є хтось особливий. Мій світ розквітає тільки поруч з таким чоловіком, як ти.

На всьому білому світі ти самий розуміє чоловік.

Ніколи не опускай рук! Як же можна опускати такі красиві руки!

З тобою і за тобою – хоч на край світу.

Добродію! Ви відважний завойовник! Безстрашно і цілком завоювали мою увагу!

А кажуть, що чоловіки не красиві … Вони просто не бачили тебе!

Коханий, ти даруєш мені тепло, ласку, ніжність і тепло. Тільки з тобою, я відчуваю себе найщасливішою, тільки тс тобою хочу бути завжди разом. Ти дуже надійний, чуйний і уважний, я завжди з нетерпінням вважаю хвилинки, коли ми з тобою в розлуці. Ти моя друга половинка, моя доля, мій принц на білому коні, про який можна тільки мріяти. Я люблю твої очі і голос, твій дзвінкий веселий сміх, твої пристрасні поцілунки. Я вдячна Богу, за те, що він подарував мені тебе, мій кошеня.

Так, це та сама любов з першого погляду … взаємна, велика, що зводить з розуму, справжня, глибока, як морське дно … вона з’явилася в моєму житті як веселка після довгого проливного дощу … Яскрава, красива, що приносить здивування і безмірну радість.

Мені добре лише тоді, коли я знаю, що ти щасливий.

Я з радістю підкоряюся твоєму верховенства, тому що не відчуваю себе приниженою. Воно спонукає мене намагатися бути кращою дружиною для такого чоловіка.

Життя з тобою наповнена любов’ю, щастям і романтикою, як в казці тисяча і одна ніч.

Ти найкращий у своїй справі, блискуче виконуєш свою роботу.

Доля подарувала мені найголовнішу людину в світі – тебе, мій коханий. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою дівчиною на землі. Ти даруєш мені ласку, тепло і надію. Ти моя друга половинка, лише з тобою я хочу бути завжди поряд. Я іноді навіть заздрю ​​сама собі, що у мене є ти. Нехай все у тебе ладиться, нехай кожен день приносить тільки яскраві миті. Міцного здоров’я тобі, світу, везіння у всьому, величезного щастя. Нехай неодмінно збувається твоя мрія, а яскрава зірка освітлює твій шлях.

Ніщо так не змушує мене сумувати, як твій годинник, проведені на роботі!

Back to Top