Компліменти хлопцю своїми словами, у прозі

Компліменти хлопцю своїми словами, у прозі

Обирайте з компліментів хлопцю і робіть день яскравіше, світліше і добріше, даруйте свято і надію на виконання бажаного.

Краще тебе я нікого не зустрічала раніше і заявляю про це відкрито!

Навіть якщо це проти всіх правил, які я знаю, але нічого не можу вдіяти з собою. Побачивши тебе, з кожним разом все більше і більше закохуюся.

Твоя посмішка допомагає забути про всі проблеми.

Ти знаєш, я ціную в тобі не скільки красу, скільки глибокий внутрішній світ! А цим, повір мені, багатий не кожен чоловік!

Ти завжди такий пунктуальний.

З тобою добре і спокійно. Чи безпечно, як за кам’яною стіною.

Серед інших людей у ​​всьому Всесвіті, ми знайшли один одного, мій улюблений, бажаний, і найкращий хлопець на землі. Кожен день, проведений з тобою, приносить радість. Ти гідний найкращих, найтепліших компліментів. Я навіть не уявляю, як я могла жити до зустрічі з тобою, мій бажаний. Ти прекрасний, добрий, ніжний, і найкращий для мене. Я думаю, що в світі було б більше щастя, краси і любові, якби були всі такі, як ти, мій неповторний. Я люблю тебе, і завжди хочу бути тільки з тобою.

Зустріч з тобою перевернула світ навколо мене, в моєму існуванні з’явився сенс.

Тобі завжди вдається дуже точно підібрати ремінь, туфлі і парфум. Ці три деталі твого гардероба роблять тебе особливо елегантним.

Як вам так вдається сфокусувати увагу на аудиторії? Вас все слухали дуже уважно. Ви талановитий оратор!

Хочу, щоб мої майбутні діти були за характером (характеристиками, вчинкам) схожі на тебе.

Нашу любов не виміряти словами, ми дві половини одного цілого, розуміємо один одного з півслова.

Як довго тягнулися ці хвилини очікування твого повернення з роботи!

Твої іскорки в очах, глузлива посмішка змушує моє серце співати від радості.

Я готова для тебе перевернути весь світ з ніг на голову, аби ти був щасливий!

Ти ідеальний! Що ж, мені доведеться навчити тебе поганому!

Наш чорно-білий світ стає кольоровим тільки тоді, коли поруч є хтось особливий. Мій світ розквітає тільки поруч з таким чоловіком, як ти.

Ти найкращий у всьому і цим зачарував мій розум і серце.

Прекрасний світ, в якому є ти. Мій найкращий, найдобріший і самий – самий. Я радію кожній хвилині, проведеної з тобою Ти мій захист і моя опора у всьому. Ти просто мій хлопець, якого я обожнюю. Мені подобається в тобі буквально все, ти найголовніший для мене людина на всій земній кульці. Мені хочеться притиснутися до твого плеча і про все забути. Я люблю тебе віддано, ніжно і пристрасно. Бажаю тобі всього самого найкращого, моя любов. Нехай до тебе прийде успіх і здійснюватися всі мрії.

Back to Top